?

Log in

No account? Create an account

опасная игра: логика "пересичного"(среднего) украинца - ruriktochkase — LiveJournal

Jan. 8th, 2019

01:02 am - опасная игра: логика "пересичного"(среднего) украинца

Previous Entry Share Next Entry

Comments:

[User Picture]
From:sensfiziologika
Date:January 9th, 2019 10:22 pm (UTC)
(Link)
Дякую за додаткове прояснення. Я вже декілька років відслідковую Ваші аналітичні матеріали.... ми "якось-такось" з Вами мислимо достатньо (достатньо) паралельно, з паралельною свідомістю, точніше.
Пане Леоніде (раз зписалися) чи можливо Вас щось просити? Таке собі "меркантильне" питання. Чи знаєте Ви, бо ж Ви у Швеції, когось з Каролінського інституту? Суть. Це щоби фахівці Каролінського інституту познайомилися з новою філософською концепцією. Алгоритмом переходу в сучасності від цивілізації Homo Sapiens, Людина Розумна, до цивілізації Homo Sensus (Людина Свідома). Я, як профі-лікар то в основному "розробляю" пласт цієї науки, медичну сенсфізіологіку (почитайте, що Вас зацікавить по тегах в моєму ЖЖ). А сам трактат цієї інноваційної філософії, а це "Довідник Розумної Людини" є на моєму сайті http://sensfiziologika.com/. Буду я... і Людство відповідно, Вам вдячними, адже ця філософія "упорядкує" процес розвитку Людства, позбавляючи неадекватних інформаційних та соціальних катаклізмів, а також сформує новий алгоритм розвитку наук.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:ruriktochkase
Date:January 10th, 2019 03:49 am (UTC)
(Link)
Koli moh, to jasne - pomoh by, ale’ tih koho znaval tam za raz juzh ne maje ... kto vo Franciju pojehav kto v Rossiju
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:sensfiziologika
Date:January 10th, 2019 06:49 am (UTC)
(Link)
Ясно! Померли як люди. Або не мають телефонів. Або ні жодного з Вами, бажання спілкуватися? До речі. Ви познайомився з наукою сенсфізіологікою? У філософії - це якби продовження онтології, наука яка на всі питання шукає відповіді за єдиним алгоритмом "Для Чого?!"... практично, стосовно Ваших статей... Ви є теж сенсфізіологіком. Адже з алгоритму Ваших аналітичних матеріалів... теж "визирає" оце трансцендентальне "Для Чого?!".
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:ruriktochkase
Date:January 11th, 2019 01:37 am (UTC)
(Link)
Ви є теж сенсфізіологіком.
- - -
Декуем, Пáне
(Reply) (Parent) (Thread)