?

Log in

No account? Create an account

опасная игра: логика "пересичного"(среднего) украинца - ruriktochkase — LiveJournal

Jan. 8th, 2019

01:02 am - опасная игра: логика "пересичного"(среднего) украинца

Previous Entry Share Next Entry

Comments:

[User Picture]
From:sensfiziologika
Date:January 8th, 2019 11:47 pm (UTC)
(Link)
Ви - молодець. Гарно. Особливо Ви допоміг, навіть мені... який тричі репресований при радянщині, як "свідомит-самостійник" зрозуміти-усвідомити, що означає поняття, а саме ті, які були пугалом про українців під час СРСР, а тепер в Росії, що українці "свідомити" та "самостійники". Але ж це дії по типу: Я не чекаю "від когось" і "колись", а дію "тепер" і "для тепер". Ваші висновки підтверджуються надзвичайно ще й фактором "діаспорності".
(Reply) (Thread)
[User Picture]
From:ruriktochkase
Date:January 9th, 2019 07:42 pm (UTC)
(Link)
Дааа.. я над подобными вопросами часто думаю, т.е. пытаюсь понять логику и одной и другой стороны. Причём ммм.. как минимум в современном формате исторический опыт, исторический отсыл казалось бы общей истории он как бы к абсолютно противоречущим друг-другу фундаментам.
Т.е. например если отсыл современной Украины будет к Филиппу Орлику, к казацкому времени и существованию восточных славян внутри не восточнославянских государств (речь посполита, австро-венгрия итд.). То российский отсыл однозначно будет к Петру Первому.
Т.е. само видение истории, самовосприятие человеком того к чему стоит стремится будет 100% разным. Если для россиянина нахождение русских в другой Империи, в другом Царстве, Хнстве итд. Это как бы "ад на земле" - что вполне рационально учитывая, что творили монголы, как французы отбирали у крестьян последнюю еду и как немцы сжигали людей заживо целыми деревнями, то для многих политический украинцев период нахождения З.У. в Австро-Венгрии будет моментом развития, моментом формирования самоидентичности и если не самым лучшим из возможных, то весьма близкому к идеальному соотношению законность с одной стороны И гражданские свободы с другой.
и тут опять и у того и у другого среднего и российского и украинского человека опираясь каждый на свои факты выбор будет рациональным, логичным.
В такой обработке истории ясно что "свидомый" будет стремится попасть снова в просвящённый европейский союз детжав (тогда Австро-Венгрию, теперь ЕС), а для россиянина потеря субъектности будет ассоциироваться с новым "игом", новыми фашистами, новым Б.Н.Е. вообщем с адом
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:sensfiziologika
Date:January 9th, 2019 10:22 pm (UTC)
(Link)
Дякую за додаткове прояснення. Я вже декілька років відслідковую Ваші аналітичні матеріали.... ми "якось-такось" з Вами мислимо достатньо (достатньо) паралельно, з паралельною свідомістю, точніше.
Пане Леоніде (раз зписалися) чи можливо Вас щось просити? Таке собі "меркантильне" питання. Чи знаєте Ви, бо ж Ви у Швеції, когось з Каролінського інституту? Суть. Це щоби фахівці Каролінського інституту познайомилися з новою філософською концепцією. Алгоритмом переходу в сучасності від цивілізації Homo Sapiens, Людина Розумна, до цивілізації Homo Sensus (Людина Свідома). Я, як профі-лікар то в основному "розробляю" пласт цієї науки, медичну сенсфізіологіку (почитайте, що Вас зацікавить по тегах в моєму ЖЖ). А сам трактат цієї інноваційної філософії, а це "Довідник Розумної Людини" є на моєму сайті http://sensfiziologika.com/. Буду я... і Людство відповідно, Вам вдячними, адже ця філософія "упорядкує" процес розвитку Людства, позбавляючи неадекватних інформаційних та соціальних катаклізмів, а також сформує новий алгоритм розвитку наук.
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:ruriktochkase
Date:January 10th, 2019 03:49 am (UTC)
(Link)
Koli moh, to jasne - pomoh by, ale’ tih koho znaval tam za raz juzh ne maje ... kto vo Franciju pojehav kto v Rossiju
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:sensfiziologika
Date:January 10th, 2019 06:49 am (UTC)
(Link)
Ясно! Померли як люди. Або не мають телефонів. Або ні жодного з Вами, бажання спілкуватися? До речі. Ви познайомився з наукою сенсфізіологікою? У філософії - це якби продовження онтології, наука яка на всі питання шукає відповіді за єдиним алгоритмом "Для Чого?!"... практично, стосовно Ваших статей... Ви є теж сенсфізіологіком. Адже з алгоритму Ваших аналітичних матеріалів... теж "визирає" оце трансцендентальне "Для Чого?!".
(Reply) (Parent) (Thread)
[User Picture]
From:ruriktochkase
Date:January 11th, 2019 01:37 am (UTC)
(Link)
Ви є теж сенсфізіологіком.
- - -
Декуем, Пáне
(Reply) (Parent) (Thread)